Hakkımızda

Firmamızda Tekstil makina ayakları imalatı zel siparişler yapılmaktadır.

Firmamız müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacı ile üretim ekipmanlarını arttırarak kısa sürede göstermiş olduğu azim ve gayret ile önemli firmaların tedarikçisi olmayı başarmıştır.

VİZYONUMUZ
 
Ekip olarak tüm müşterilerine kaliteli ürün, zamanında ürün ve uygun fiyata ürün üretme anlayışı içinde sevkiyat yapmak birinci önceliğimiz olmuştur. Bu düşünceler firmamızın kısa sürede güvenilir ve beklentileri karşılama konusunda müşterine güven aşılamıştır.

MİSYONUMUZ
Konusunda öncelikli hedefi kalite anlayışını benimsemiş ve kaliteli ürün çıkarmak adına ciddi yatırımlar yapmıştır. Yeni makine parkuru ve yeni yapılanması ile bundan sonraki süreçte hedef olarak müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışından vazgeçmemektir.

Image
 
Keskin Kardeşler Metal Tasarım Uygulamaları 1982 yılında iki kardeş tarafından kuruldu (Abdurahman KESKİN ve Turgut KESKİN tarafından kurulmuştur.
Konusunda uzman olan firmamız 1982 yılından beri faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firmamız 1993 yılında artan iş potansiyeli nedeniyle şirketleşmiştir.
O günden Bu Güne
Misyonumuz kalite ve güvenliktir. Çünkü kalite ve güvenlik insanlık aleminin ortak değeridir. Güvenlik günümüzde yaşamın boyutudur. Keskin Kardeşler Metal Tasarım Kalite ve güvenlik yolu ile insan yaşamına derinlik getirmekte ve ona yeniden inşa etmektedir.